O szkole

Informacje o Prywatnym Gimnazjum w Gdańsku

Prywatne Gimnazjum w Gdańsku to doskonała szkoła do kształcenia Twojego dziecka. Szkoła ma świetnych nauczycieli i wspaniałego dyrektora. Szkoła ma bardzo dobry program sportowy i aktywnie działa stowarzyszenie rodziców i nauczycieli. Oferuje również bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Jedynym minusem jest to, że w tym mieście jest bardzo mało mieszkań dla obcokrajowców. Jeśli nie masz nic przeciwko mieszkaniu poza miastem, zdecydowanie warto zainteresować się tą szkołą. Oto kilka najważniejszych informacji o szkole.

Prywatne Gimnazjum w Gdańsku

Prywatne Gimnazjum w Gdańsku jest doskonałym wyborem, jeśli Twoje dziecko jest bardzo zdolne. Szkoła cieszy się bardzo dobrą opinią i jest szkołą selekcyjną. Szkoła ma bardzo dobrą kadrę nauczycielską, w skład której wchodzi wielu doskonale wykształconych i wyszkolonych nauczycieli. Dla uczniów zdolnych i utalentowanych organizowany jest program pozaszkolny. Jest też bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Jedynym minusem są koszty. Szkoła jest bardzo droga. Jeśli Twoje dziecko jest bardzo zdolne, warto rozważyć tę szkołę. Poniżej podajemy najważniejsze informacje o szkole.

Program nauczania

Program nauczania w Prywatnym Gimnazjum w Gdańsku jest bardzo podobny do programu Matury Międzynarodowej (International Baccalaureate Middle Years Program). Szkoła realizuje ten sam program, co program Matury Międzynarodowej. Plan dnia jest bardzo elastyczny, a szkoła oferuje wiele ciekawych zajęć. Szkoła oferuje szeroki wybór przedmiotów do wyboru oraz zajęć pozalekcyjnych. W ofercie szkoły znajdują się wszystkie nowoczesne przedmioty, których potrzebuje uczeń gimnazjum. Szkoła oferuje języki, sztukę i muzykę, a także bogaty program zajęć pozalekcyjnych.

Najważniejsze informacje o Prywatnym Gimnazjum w Gdańsku

  • Szkoła cieszy się dobrą opinią.
  • Szkoła ma bardzo dobrą kadrę nauczycielską.
  • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych.
  • Program zajęć pozalekcyjnych dla uczniów zdolnych i utalentowanych.
  • Program nauczania jest bardzo podobny do programu Matury Międzynarodowej
  • Koszt jest wysoki.

Zajęcia pozalekcyjne

Tę szkołę pokochają osoby, których dzieci uprawiają sport. Szkoła ma bardzo dobry program sportowy i aktywnie działa stowarzyszenie rodziców i nauczycieli. Szkoła organizuje wiele różnych zajęć sportowych i często organizuje imprezy otwarte dla publiczności. Jedynym minusem jest to, że w mieście jest bardzo mało mieszkań dla obcokrajowców.

Jeśli nie masz nic przeciwko mieszkaniu poza miastem, zdecydowanie warto zainteresować się tą szkołą.

Czy Prywatne Gimnazjum w Gdańsku jest dla Ciebie?

Prywatne Gimnazjum w Gdańsku jest idealną szkołą do kształcenia Twojego dziecka. Szkoła ma świetnych nauczycieli i wspaniałego dyrektora. Szkoła ma bardzo dobry program sportowy i aktywne stowarzyszenie rodziców i nauczycieli. Oferuje również bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Jedynym minusem jest to, że w tym mieście jest bardzo mało mieszkań dla obcokrajowców. Jeśli nie masz nic przeciwko mieszkaniu poza miastem, zdecydowanie warto zainteresować się tą szkołą.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o szkole. Prywatne Gimnazjum w Gdańsku to doskonały wybór, jeśli Twoje dziecko jest bardzo zdolne. Szkoła cieszy się bardzo dobrą opinią i jest szkołą o wysokim stopniu selekcji. Szkoła ma bardzo dobrą kadrę nauczycielską, w skład której wchodzi wielu doskonale wykształconych i wyszkolonych nauczycieli. Dla uczniów zdolnych i utalentowanych organizowany jest program pozaszkolny. Jest też bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Jedynym minusem są koszty.

{* *}