Archiwum 2016/2017

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej

Zakończenie roku szkolnego klas I i II

1.jpg

W pierwszy piątek tegorocznego lata, 23 czerwca uczniowie zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje.

Zgodnie z tradycją szkoły najpierw młodzież uczestniczyła we mszy świętej w kościele pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej, a następnie wszyscy udali się do szkoły. W sali gimnastycznej uczniowie wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/2017. W trakcie spotkania zostali wyróżnieni uczniowie, którzy otrzymali promocję do następnej klasy z wyróżnieniem. Średnia ocen co najmniej 4,75 oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie to warunek otrzymania „świadectwa z paskiem”. Taki warunek w naszej szkole spełniło wielu uczniów w klasach pierwszych i w klasach drugich. Dla trójki uczniów ten dzień okazał się być naprawdę wyjątkowym, ponieważ otrzymali Stypendium Dyrektora Szkoły.

Uroczystość prowadzili Pani Barbara Sarbiewska oraz Pan Marcin Kosiński, o oprawę muzyczną zadbał Pan Bartłomiej Łyziński. Na koniec uczniowie wysłuchali pięknej piosenki w fantastycznym wykonaniu swojej koleżanki z klasy II G.

Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie pod opieką wychowawców rozeszli się do sal lekcyjnych, by tam, w gronie koleżanek i kolegów z klasy, odebrać świadectwa oraz życzyć sobie radosnych i bezpiecznych wakacji.