Zakończenie roku szkolnego klas I i II

1.jpg

W pierwszy piątek tegorocznego lata, 23 czerwca uczniowie zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje.

Zgodnie z tradycją szkoły najpierw młodzież uczestniczyła we mszy świętej w kościele pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej, a następnie wszyscy udali się do szkoły. W sali gimnastycznej uczniowie wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/2017. W trakcie spotkania zostali wyróżnieni uczniowie, którzy otrzymali promocję do następnej klasy z wyróżnieniem. Średnia ocen co najmniej 4,75 oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie to warunek otrzymania „świadectwa z paskiem”. Taki warunek w naszej szkole spełniło wielu uczniów w klasach pierwszych i w klasach drugich. Dla trójki uczniów ten dzień okazał się być naprawdę wyjątkowym, ponieważ otrzymali Stypendium Dyrektora Szkoły.

Uroczystość prowadzili Pani Barbara Sarbiewska oraz Pan Marcin Kosiński, o oprawę muzyczną zadbał Pan Bartłomiej Łyziński. Na koniec uczniowie wysłuchali pięknej piosenki w fantastycznym wykonaniu swojej koleżanki z klasy II G.

Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie pod opieką wychowawców rozeszli się do sal lekcyjnych, by tam, w gronie koleżanek i kolegów z klasy, odebrać świadectwa oraz życzyć sobie radosnych i bezpiecznych wakacji.