Sekcja hiszpańska

Zajęcia dodatkowe w sekcji hiszpańskiej

1.

Hanna Banach

język hiszpański

zajęcia przygotowujące do egzaminu DELE

43 C

2.

Cristina Gomez-Montes

Sandra Marrero

zajęcia teatralne dla klas hiszpańskich

43 B

Sandra Marrero-Miszker

3.

Iwona Dittmer

j. hiszpański

43 B

Zajęcia przygotowujące do egzaminu DELE

czwartki, 7.15-8.00; sala 43C

Hanna Banach

Dyplomy z Hiszpańskiego DELE są jedynymi egzaminami oficjalnymi z języka hiszpańskiego o charakterze międzynarodowym, sygnowanymi przez Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu Hiszpanii.

W zależności od poziomu zaawansowania, w ramach DELE można uzyskać następujące dyplomy:

A1, A2;  B1, B2 ;  C1, C2

Na zajęciach uczniowie przygotowują się do zdania egzaminu na poziomie B1.

Mikroteatr La Isla amarilla

wtorki, środy 7.00- 7.45; korytarz przy bibliotece

Cristina Montes- Gómez

Sandra Marrero- Miszker

Zajęcia przygotowujące uczniów do dorocznego Konkursu Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim. W XII edycji uczniowie zaprezentują sztukę La Isla amarilla.