Wygrana w konkursie!

DSC_0617.JPG

W dniach 28-30 listopada br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX edycji konkursu „Gdańsk Miastem Przyjaznym dla Niepełnosprawnych”, która odbyła się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych nr 10 w Gdańsku.

W ramach konkursu przeprowadzone zostały warsztaty interdyscyplinarne, w trakcie  których uczniowie  pogłębiali  swoją wiedzę z dziedziny plastyki, muzyki, literatury,  teatru i języka angielskiego oraz tworzyli  prace konkursowe. Wykonane prace miały nawiązywać do nazwy konkursu i hasła przewodniego „Nadzieja jest rośliną trudną do wyplenienia. Można nie wiem ile odrąbać gałęzi i zniszczyć, a zawsze będzie wypuszczać nowe pędy”.

Zajęcia prowadzili profesjonalnie przygotowani do pracy nauczyciele. W warsztatach wzięli udział również  artyści plastycy, poeci, aktorzy i zawodowi muzycy.

Przesłuchania konkursowe odbyły się 30 listopada br., natomiast prace plastyczne zostały ocenione po zakończeniu warsztatów plastycznych.

Nasze sukcesy w konkursie to:

Martyna Sobolewska – III miejsce znak graficzny

Konkurs wokalny

Oliwia Szwichtenberg – III miejsce kategoria śpiew solo

Anna Chojecka – wyróżnienie kategoria zespół

Julia Undro - wyróżnienie kategoria zespół

Weronika Steciak - wyróżnienie kategoria zespół

Patrycja Zagraba - wyróżnienie kategoria zespół

Paulina Zielińska - wyróżnienie kategoria zespół

Opiekunem grupy muzycznej był pan Bartłomiej Łyziński.

Opiekunem grupy plastycznej była pani Elżbieta Bielecka –Cimaszkiewicz.