Doradca zawodowy

Wizyta w CITI banku

Uczniowie klasy trzeciej, zainteresowani edukacją ekonomiczną wzięli udział w spotkaniu w oddziale CITI banku. Spotkali się z pracownikami i zapoznali się z informacjami na temat pracy zawodowej w tej dziedzinie gospodarki. Uczniowie zainteresowali się możliwościami dalszej kariery edukacyjnej w zakresie ekonomii, która przygotowuje do pracy w sektorze bankowym. Młodzież zwiedziła oddział banku, zapoznała się z pracą na różnych stanowiskach, a przede wszystkim poznała możliwości oszczędzania i inwestowania. Wizyta zachęciła uczniów do aktywności oraz rozwijania postaw przedsiębiorczych i zainteresowań w zakresie wiedzy ekonomicznej.

Tekst i zdjęcia: Anita Fabrycka
szkolny doradca zawodowy