Wieczorek gier planszowych

17264595_781570318661965_2431368457464468951_n.jpg

Co robią uczniowie naszej szkoły po lekcjach ......odpowiedź jest bardzo prosta.....grają w gry planszowe!!!

Gry planszowe przeżywają obecnie renesans niemal na całym świecie, także w Polsce i naszej szkole…... Dzieję się tak, ponieważ tęsknimy za wspólnym spędzaniem wolnego czasu, byciem razem, przy jednoczesnym niezwykle interesującym wspólnym działaniu, jakim są planszówki.

W taki sposób spędzili swój czas wolny uczniowie klasy 1e dnia 20.03.2017 r. Na spotkanie klasowe zostali zaproszeni również rodzice/prawni opiekunowie uczniów klasy oraz rodzeństwo naszych uczniów. Wieczorek gier planszowych okazał się być doskonałą formą rozrywki dla wszystkich obecnych na spotkaniu. Sporo radości sprawiły rodzicom gry, które pamiętają ze swojego dzieciństwa, a mogą w nie teraz zagrać ze swoimi dziećmi. Podczas spotkania uczniowie klasy 1 e grali w gry towarzyskie, logiczne, zręcznościowe – dla każdego było coś miłego!

Tekst i zdjęcia

Barbara Sarbiewska