WALENTYNKI!!!

walentynki.jpg

Z okazji „Walentynek” – 14 lutego 2017 r. było wspólne świętowanie w naszej szkole!

Tego dnia przybraliśmy kolory czerwieni i różu i towarzyszyły nam serduszka - „symbole miłości”. Dzięki dyrekcji szkoły i naszym super nauczycielom, tego dnia każdy, kto „świętował”, był zwolniony z odpowiedzi ustnej.

Za nami udział w "HISTORIACH MIŁOSNYCH W SŁOWACH ZAKLĘTYCH", zorganizowanych z okazji święta zakochanych. Nie mogło się, zatem obyć bez kultowych postaci Romea i Julii, występów naszych uzdolnionych uczniów, którzy rewelacyjnie reprezentowali swoje klasy w skeczach, tańcach i poezji oraz wspólnych śpiewów i zabawy w rytmie współczesnych hitów. Dziękujemy WSZYSTKIM za fantastyczną zabawę, jazdę karetą i inwencję twórczą!

Jak zwykle działała POCZTA WALENTYNKOWA, która na pewno sprawiła wiele radości obdarowanym „walentynką”. Tego dnia nawet najbardziej nieśmiali mogli ujawnić swoje sympatie. Doręczyciele poczty mieli ręce pełne roboty. Dzięki członkom Klubu Dobrych Serc, piękne kartki z życzeniami można było nabyć za symboliczną opłatę (20 – 30 groszy).

Kwota, którą zebrano wesprze wolontariacką działalność klubu.

To nie koniec!

Tego dnia odbyła się DYSKOTEKA WALENTYNKOWA od godz. 17 do 19! W światłach reflektorów przy profesjonalnym sprzęcie, za który dziękujemy kolegom z kl. 1f bawiło się, może nie tak wiele osób, ale za to wyśmienicie. Zresztą sami zobaczcie :)

Tekst: Przedstawiciele PU