Uwaga uczniowie! WYBORY!

odbyły się

WYBORY DO:

• Prezydium Parlamentu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017
  • Opiekuna Parlamentu Uczniowskiego, w związku ze zbliżającym się wygaśnięciem kadencji dotychczasowego opiekuna (kadencja trwa 3 lata)
  • Rzecznika Praw Ucznia w związku z wolnym stanowiskiem (kadencja 2 lata).

PAMIĘTAJCIE!

Parlament Uczniowski jest organizacją działająca na rzecz uczniów i zarządzana przez uczniów.

Parlament Uczniowski reprezentuje interesy uczniów wobec nauczycieli, rodziców, administracji oświatowej.

Parlament Uczniowski jest organizacją demokratyczną.

Uczniowie w sposób nieskrępowany wybrali swoich przedstawicieli, mogli uczestniczyć w tworzeniu i realizacji programu pracy samorządu. Daje to każdemu uczniowi szansę znalezienia swojego miejsca w szkole.

CZEKAMY NA WYNIKI !!!