Próbna ewakuacja

1.jpg

Po uprzednim  przeprowadzeniu instruktażu z pracownikami szkoły, na którym omówiono cele ewakuacji, szczegółowe zadania pracowników i osób funkcyjnych, znajomość sygnałów alarmowych, drogi i miejsca ewakuacji, dnia 03.11.2016 r. odbyła się w naszej szkole próbna ewakuacja.

Jej celem było sprawdzenie stopnia przygotowania do działań w sytuacji zagrożenia.

Zarówno osoby koordynujące ewakuacją w miejscach zbiorki, jaki i pracownicy odpowiedzialni za sprawdzenie, czy wszyscy opuścili pomieszczenia, nauczyciele oraz uczniowie-wszyscy spisali się wzorowo. W głębi duszy ciesząc się, że to tylko ćwiczenia.