Archiwum 2016/2017

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej

Podziękowania

podziękowanie.jpg

Podziękowanie

         Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku serdecznie dziękuje wszystkim Uczniom reprezentującym całą społeczność naszego zespołu za udział w spotkaniu z Rzecznikiem Praw Dziecka, ponieważ Wasza obecność była wyrazem przynależności do społeczności szkolnej, wielkiej odpowiedzialności i zaangażowania w życie szkoły. Uczestnicząc w spotkaniu, pokazaliście swoją dojrzałość i to, że losy naszej szkoły nie są Wam obojętne.

         Jednocześnie dziękujemy Wam za spotkanie z wiceprezydentem Miasta Gdańska Panem Piotrem Kowalczukiem odpowiedzialnym za sprawy polityki społecznej w naszym mieście, w czasie którego mieliście okazję wypowiedzieć się na temat Waszych emocji i obaw wywołanych przez nierzetelne oskarżenia wobec naszej szkoły.

         Wasze zdanie i opinia w sprawie naszej szkoły są dla nas niezwykle cenne i wartościowe, a każda uwaga skierowana do nas jest wskazówką, jak należy zmienić nasze postępowanie, byście byli zadowoleni i usatysfakcjonowani.

         Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy.

 

W imieniu Grona Pedagogicznego

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7

w Gdańsku

Elżbieta Bielecka – Cimaszkiewicz

Izabela Groszewska

Andrzej Matyjaszczyk

Dorota Nosowicz

Bogdan Wolf


 Podziękowanie

          Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom reprezentującym całą społeczność naszego zespołu za udział w spotkaniu z wiceprezydentem Miasta Gdańska Panem Piotrem Kowalczukiem odpowiedzialnym za sprawy polityki społecznej w naszym mieście, ponieważ Państwa obecność była dla nas wsparciem w trudnych dla każdego nauczyciela i ucznia chwilach związanych z nierzetelnymi informacjami na temat naszej szkoły.

         Państwa zdanie i opinia w sprawie naszej szkoły są dla nas niezwykle cenne i wartościowe, a każda uwaga jest wyznacznikiem do poprawiania jakości naszej pracy.

         Cenimy Państwa postawę i zaangażowanie w życie szkoły, jednocześnie dziękujemy, że obdarzacie nas zaufaniem i powierzacie nam swoje dzieci pod opiekę i naukę.

 

W imieniu Grona Pedagogicznego

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7

w Gdańsku

Elżbieta Bielecka – Cimaszkiewicz

Izabela Groszewska

Andrzej Matyjaszczyk

Dorota Nosowicz

Bogdan Wolf