podziękowanie.jpg

Podziękowanie

Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku serdecznie dziękuje wszystkim Uczniom reprezentującym całą społeczność naszego zespołu za udział w spotkaniu z Rzecznikiem Praw Dziecka, ponieważ Wasza obecność była wyrazem przynależności do społeczności szkolnej, wielkiej odpowiedzialności i zaangażowania w życie szkoły. Uczestnicząc w spotkaniu, pokazaliście swoją dojrzałość i to, że losy naszej szkoły nie są Wam obojętne.

Jednocześnie dziękujemy Wam za spotkanie z wiceprezydentem Miasta Gdańska Panem Piotrem Kowalczukiem odpowiedzialnym za sprawy polityki społecznej w naszym mieście, w czasie którego mieliście okazję wypowiedzieć się na temat Waszych emocji i obaw wywołanych przez nierzetelne oskarżenia wobec naszej szkoły.

Wasze zdanie i opinia w sprawie naszej szkoły są dla nas niezwykle cenne i wartościowe, a każda uwaga skierowana do nas jest wskazówką, jak należy zmienić nasze postępowanie, byście byli zadowoleni i usatysfakcjonowani.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy.

W imieniu Grona Pedagogicznego

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7

w Gdańsku

Elżbieta Bielecka – Cimaszkiewicz

Izabela Groszewska

Andrzej Matyjaszczyk

Dorota Nosowicz

Bogdan Wolf

Podziękowanie

Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom reprezentującym całą społeczność naszego zespołu za udział w spotkaniu z wiceprezydentem Miasta Gdańska Panem Piotrem Kowalczukiem odpowiedzialnym za sprawy polityki społecznej w naszym mieście, ponieważ Państwa obecność była dla nas wsparciem w trudnych dla każdego nauczyciela i ucznia chwilach związanych z nierzetelnymi informacjami na temat naszej szkoły.

Państwa zdanie i opinia w sprawie naszej szkoły są dla nas niezwykle cenne i wartościowe, a każda uwaga jest wyznacznikiem do poprawiania jakości naszej pracy.

Cenimy Państwa postawę i zaangażowanie w życie szkoły, jednocześnie dziękujemy, że obdarzacie nas zaufaniem i powierzacie nam swoje dzieci pod opiekę i naukę.

W imieniu Grona Pedagogicznego

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7