Nauczyciele

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej British Council British Council

Nauczyciele 2017 / 2018

nazwisko i imię

przedmioty

Albecki Mariusz

geografia

Banach Hanna

język hiszpański

Bednarek Kamila

język angielski

Bielecka – Cimaszkiewicz Elżbieta

język polski

Cieślak Wiktor

historia

Ciszewski Paweł

wychowanie fizyczne

Czajkowska Małgorzata

chemia

Czuba Karol

religia

Dąbrowska Ewa

biologia, wychowanie do życia w rodzinie

Denert Agnieszka

nauczyciel świetlicy

Dietrich Cecylia

edukacja wczesnoszkolna

Dittmer Iwona

jezyk hiszpański

Drózd Aleksandra

język angielski

Dutkiewicz Tomasz

wychowanie fizyczne

Dziekońska Zofia

nauczyciel biblioteki

Fabrycka Anita

wiedza o społeczeństwie, doradca zawodowy

Florian Dorota

biologia,wychowanie do życia w rodzinie

Gajewska Anna

wychowanie fizyczne

Gómez Montes Cristina

język hiszpański

Gorajek Dawid

fizyka, matematyka

Groszewska Izabela

język polski, wychowanie do życia w rodzinie

Hintz Marcin

fizyka

Horoszkiewicz Joanna

pedagog szkolny

Hulbój Sylwia

wychowanie fizyczne

Jaworowska Żanetta

język niemiecki

Jaszczyszyn Karolina

nauczyciel wspomagający

Kamińska Dorota

wychowanie fizyczne

Kazanowska – Krasowska Joanna

język francuski

Kiczorowska Monika

język polski, nauczyciel biblioteki

Kinda Dorota

wychowanie fizyczne

Klimas Barbara

informatyka, zajęcia techniczne

Koch Iwona

biologia, wychowanie do życia w rodzinie

Komorowska - Wnuk Agata język angielski

Kosiński Marcin

wychowanie fizyczne

Kostecka Grażyna

geografia

Kotlik Ireneusz

wychowanie fizyczne

Krawczyk Ewa

fizyka

Kulbicka Beata edukacja wczesnoszkolna
Kuraś Ewa edukacja wczesnoszkolna

Łyziński Bartłomiej

plastyka, muzyka

Majzbuchowska Marta

język angielski

Mańkucki  Grzegorz

wychowanie fizyczne

Marszałkowska Wioleta

nauczyciel biblioteki

Marrero - Miszker Sandra

język hiszpański

Maszka Roland

język polski

Matyjaszczyk Andrzej

historia

Miechówka Irena

matematyka

Mielewczyk Wiesław

religia

Migryt Emilia

nauczyciel świetlicy

Mostowska Katarzyna

wychowanie fizyczne

Muller Adam

wychowanie fizyczne

Niewińska Dorota

biologia

Nosowicz Dorota

infromatyka, zajęcia techniczne

Piernicka - Czub Justyna

język polski, logopeda

Piotrowska – Falandysz Monika

chemia, wychowanie do życia w rodzinie

Plewińska – Woszczyna Justyna

matematyka

Pruszyński Radosław

język niemiecki

Reńska Aleksandra

język angielski

Ruksztełło - Kowalewska Barbara

język polski

Rut Sławomir

historia

Ryczko Małgorzata Monika

język polski

Sadownik Michał

fizyka

Sawicka Alicja

matematyka

Senkbeil Katarzyna

psycholog szkolny

Socha Grażyna

informatyka, technika

Sowa Piotr

wychowanie fizyczne

Stasiak – Sikorska Agnieszka

język angielski

Szabuniewicz Alicja

chemia

Szczepankiewicz Kamila

język niemiecki

Świeczkowski Michał

religia

Świerzko Dorota

historia

Tylman Jolanta

matematyka

Urbański Zbigniew

matematyka

Wesołowski Mariusz

edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie

Widanka Elżbieta

matematyka

Wilczyńska Katarzyna

biologia

Woźniak Izabela

plastyka, zajęcia artystyczne

Woźniczka Krystyna

język polski

Zakrzewska Anna

język polski

Zamkowska Helena

język polski

Zuchniarz Jolanta

język angielski

Zygmunt Tomasz

wychowanie fizyczne