Archiwum 2016/2017

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej

Mikołajkowy maraton ZUMBY

15170972_716551025163895_4638592086007324389_n.jpg

Święta już tuż, tuż… nie mogło więc i u nas zabraknąć mikołajkowego akcentu.

Z tej okazji nauczycielki wychowania fizycznego, instruktorki zumby p. Katarzyna Mostowska i p. Sylwia Hulbój zaprosiły wszystkich chętnych - 08 grudnia 2016 r. do sali gimnastycznej naszej szkoły na kolejną edycję szalonego zumbowania.

Czekały na nas energetyczna muzyka, dzięki połączeniu takich rytmów jak: salsa, cumbia, merenque, flamenco, raggae ton, taniec brzucha i wielu innych. 
Już od progu witały wszystkich tancerzy zarówno znane i lubiane kawałki, jak i świeże choreografie, przygotowane specjalnie na tę okazję. Organizatorki jak zawsze miały w zanadrzu wiele tanecznych niespodzianek. Nie zabrakło również mikołajkowych akcentów, a nawet wizyty samego Świętego Mikołaja.

Trzygodzinna przygoda z zumbą to doskonały czas na relaks i spalenie kilku zbędnych kilogramów. To także wzmocnienie kondycji i świetny humor przez zbliżającym się tanecznym Sylwestrem. Z racji tego, że był to maraton przedświąteczny, chcieliśmy naszą radością podzielić się z innymi. Każdy z Was mógł zatem zostać Świętym Mikołajem. Podczas maratonu przeprowadziliśmy zbiórkę potrzebnych rzeczy (ubranek, słodyczy, zabawek), które przekażemy na dniach mieszkańcom i podopiecznym Domu Samotnej Matki w Matemblewie.