Mikołajki w szkole!

mikołajki w szkole (6).jpg

Parlament Uczniowski za względu na próbny egzamin gimnazjalny „Mikołajki w szkole” zorganizował wyjątkowo 9 grudnia 2016 r. Tego dnia obowiązywał strój tzw. świąteczny i każdy mógł być tego dnia zwolniony z odpowiedzi – to był taki prezent dla nas od nauczycieli. Ale chcieliśmy tego dnia zrobić coś ważnego i dobrego dla innych. Włączyliśmy się w akcję „Świąteczna Paczka Niespodzianka” pod hasłem – Podziel się tym, co masz w bucie!. W czasie 4 i 5 lekcji przy świątecznych rytmach zbieraliśmy słodycze, aby wypełnić, choć odrobinę świąteczne paczki. Akcja Parlamentu bardzo się spodobała i poproszono nas o zbiórkę również w poniedziałek 12 grudnia, ponieważ nie wszyscy pamiętali o tym, aby przynieść jakiś smakołyk.

Prezydium PU