Lubimy pływać i w piłkę grać - zawody pływackie

DSC_0495.JPG

Ponad 180 pływaków z 10 Gdańskich Szkół Podstawowych wzięło udział w IX. EDYCJI GDAŃSKICH WIOSENNYCH ZAWODÓW W PŁYWANIU DLA DZIECI NIEZRZESZONYCH W PZP z cyku „Lubimy pływać i w piłkę grać”

Na zawodach pływano na dystansach: 25 metrów stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym oraz 50 metrów stylem dowolnym.

Po konkurencjach indywidualnych startowano w sztafetach 4 x 25 metrów stylem dowolnym. Rozdano ponad 50 medali. W tej edycji najlepsza w klasyfikacji punktowej okazała się III STO, na drugim miejscu była II STO, na trzecim Pozytywna SP, czwarte miejsce zajęli nasi sąsiedzi z SP 47. Wielkie podziękowania za organizację zawodów należą się Dyrekcji Szkoły, Gronu Pedagogicznemu, naszym Uczniom, którzy też mieli możliwość realizacji Projektu Edukacyjnego, Uczniom VII LO oraz naszym absolwentom, którzy nie zapomnieli o naszej szkole.