Lubimy pływać i w piłkę grać - piłka ręczna

20170411_104210.jpg

We wtorek, 11 kwietnia 2017 roku w hali sportowej naszej szkoły odbyły się zawody w Piłce Ręcznej dla dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięli udział uczniowie klas szóstych czterech szkół podstawowych tj. SP nr 19  z Oruni, SP nr 42 z Suchanina, SP nr 47 z Chełmu oraz SP nr 86 z Łostowic. Po bardzo zaciętej i widowiskowej rywalizacji wyłoniono zwycięzców, którymi w przypadku dziewcząt okazały się przedstawicielki SP nr 42, a chłopców SP nr 19.

Wszystkim zawodnikom, trenerom oraz kibicom za udział, doping i sportowe emocje serdecznie dziękujemy,  a zwycięzcom gratulujemy!