Ku wolności ...

14939944_712837862201878_2991692692575616471_o.jpg

„Ku wolności” – tak brzmi tytuł koncertu profilaktycznego Jacka i Piotra, którzy przybyli do naszej szkoły, aby pokazać zgubne działanie używek i niewłaściwego postępowania w życiu, odnosząc się do własnych doświadczeń od najmłodszych lat.

Poprzez słowa i muzykę hiphopową, tworzoną przez nich, próbują przekonać młodzież w różnych miejscach w Polsce o prawdziwym sensie życia i odnalezieniu szczęścia. Nasi goście, aktywizując uczniów podczas spotkania, nie unikali także trudnych tematów. Po spotkaniu Piotr i Jacek usłyszeli niejedno podziękowanie ze strony uczniów za ich obecność i słowa przez nich wypowiedziane. To spotkanie z pewnością pozostanie w pamięci wielu naszych uczniów.

Ks. Wiesław Mielewczyk