Konkurs na Kartkę Walentynkową w języku angielskim rozstrzygnięty!!!

19.jpg

Celem konkursu było uczczenie Dnia Świętego Walentego, kształcenie umiejętności pięknego wyrażania uczuć w języku angielskim oraz inspirowanie twórczości plastycznej i literackiej uczniów. W tegorocznym konkursie wzięło udział wielu uczniów naszego gimnazjum, za co wszystkim Wam serdecznie, z całego serca, dziękujemy! Wśród wszystkich otrzymanych prac Szkolna Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić następujące uczennice:

I miejsce- Aleksandra kl. 3

II miejsce-  Julia kl. 2