KAŻDY MOŻE POMÓC

IMG_20171215_085654.jpg

To akcja przygotowana przez Miasto Gdańsk, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i wrażliwych gdańszczan. Pomysłodawczynią akcji jest Pani Magda Theus. To już 6. Edycja tego przedsięwzięcia.

Uczniowie naszej szkoły stali się na chwilę św. Mikołajami i przygotowywali paczki dla dzieciaków, które wcześniej, czasami przy pomocy dorosłych, pisały listy do św. Mikołaja. Cała akcja rozpoczęła się od uczniów klasy 7 A, którzy przygotowali 10 paczek, a potem to już samo się potoczyło i inni uczniowie wraz z wychowawcami przyłączyli się do wspaniałej akcji niosącej radość w tym świątecznym okresie, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również rodzicom naszym uczniów, którzy pomagali św. Mikołajowi przy przygotowywaniu paczek dla dzieci.

Przygotowane prezenty zostały od nas odebrane 15. grudnia br..

Mamy nadzieję, że chociaż troszkę przyczyniliśmy się do tego, że te święta będą weselsze dla wszystkich obdarowanych.