GINCANA DE NAVIDAD

IMG_20161214_081247.jpg

14.12.2016 r. odbyło spotkanie świąteczne uczniów i nauczycieli Sekcji hiszpańskiej. Gimnazjaliści otrzymali kilka zadań do wykonania: przygotowali murale świąteczne, które zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym; odśpiewali najpopularniejsze kolędy i świąteczne hiszpańskie piosenki przy akompaniamencie gitar. Wzięli także wzięli udział w konkursie z wiedzy o zwyczajach bożonarodzeniowych w Hiszpanii. Współzawodniczyli ze sobą, korzystając z lubianej przez nich aplikacji Kahoot. Po wspólnym spotkaniu, w radosnych nastrojach, gimnazjaliści udali się na lekcje.